Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Na doporučení jsem Tomáše oslovil a od začátku až do konce to byla pohodová a profesionální spolupráce. Skvěle pochopil moji představu, doplnil svojí kreativitou, termíny byly plněny v domluveném čase a obecně to bylo fajn :-).Mohu dále jen doporučit...

Pavel Rajchl
JustProjects s.r.o.

Práce Tomáše a jeho týmu je naprosto profesionální a precizní do každého detailu. To celé se odrazilo na našem webu, kde vše bylo vytvořeno k naší plné spokojenosti.

Radim Petráš
CEO, SimplyIT.cloud

S panem Tomášem Matonohou a jeho týmem máme opravdu ty nejlepší zkušenosti. Skvělý přístup, precizní práce, ochota, vstřícnost a výborná komunikace. Vytvořil nám jedinečnou aplikaci pro naši firmu, kterou propojil s naší prodejní facebookovou stránkou. Spolupráce probíhá pravidelně, postupně ještě rozšiřujeme funkce a pan Matonoha velmi rád a ochotně poradí, pomůže a vysvětlí. Děkujeme!

Kateřina Langmaierová

S Tomášem jsme pracovali na vzdělávací platformě pro naši společnost Premiot Group. Velmi oceňuji bleskovou komunikaci a profesionální přístup. Mile ráda se na něj opět obrátím. Mohu vřele doporučit.

Kateřina Vodičková
Premiot Group

Tomáše a jeho spolupracovníky mohu doporučit po profesionální i lidské stránce. Vše co se domluvilo, to platilo. Je komunikativní a poradí i úplným nováčkům jako jsme my.

Petr Kostka
jednatel Rubber Steel Construction s.r.o.

Spolupráce s Tomášem Matonohou byla velmi pohodová, vstřícná a rychlá. Na naše požadavky jsme vždy dostali profesionální odpověď s návrhem řešení, které splňovalo naše požadavky. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a doporučujeme spolupráci každému, kdo je v oboru tvorby webu a jeho úpravy laikem. Dostane kvalitní a rychlý servis od profesionála se zaručeným výsledkem.

Petr Koláček

Při tvorbě www stránek společnosti ECORETAN s.r.o. jsme spolupracovali s panem Geratem, který navrhl grafiku a s panem Matonohou, který provedl technickou realizaci. Spolupráce s oběma byla perfektní, velmi si cením jejich aktivního přístupu k řešení. Mohu bez obav doporučit.

Ing. Jiří Melzer
jednatel

Spolupráce se Tomášem je bezvadná, vždy se rychle spojíme a domluvíme, co je třeba. Tomáš ví, co dělá a sám navrhuje řešení či alternativy, takže se člověk při spolupráci s ním i leccos naučí a to je velmi cenné.

Filip Tomáš
nakladatel

Tomáš je opravdu ochotný a velice rychle chápe zadání práce. Komunikuje prakticky nepřetržitě a kdykoli se objeví potíže, ochotně a neprodleně tyto potíže řeší. Na základě několikaleté spolupráce jej mohu jen doporučit.

Michal Josef Tóth
výživový poradce a majitel e-shopu

Spolupráce s Tomášem byla v každém ohledu profesionální. Oceňuji nejen po všech stránkách skvěle nakódovaný web, který zcela odpovídal grafickým podkladům, ale také přehledný způsob komunikace, dodržení termínů i ceny. Tomáše osobně vřele doporučuji.

Mgr. Martina Šviráková
grafická designérka