Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Tomáše a jeho spolupracovníky mohu doporučit po profesionální i lidské stránce. Vše co se domluvilo, to platilo. Je komunikativní a poradí i úplným nováčkům jako jsme my.

Petr Kostka
jednatel Rubber Steel Construction s.r.o.

Spolupráce s Tomášem Matonohou byla velmi pohodová, vstřícná a rychlá. Na naše požadavky jsme vždy dostali profesionální odpověď s návrhem řešení, které splňovalo naše požadavky. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a doporučujeme spolupráci každému, kdo je v oboru tvorby webu a jeho úpravy laikem. Dostane kvalitní a rychlý servis od profesionála se zaručeným výsledkem.

Petr Koláček

Při tvorbě www stránek společnosti ECORETAN s.r.o. jsme spolupracovali s panem Geratem, který navrhl grafiku a s panem Matonohou, který provedl technickou realizaci. Spolupráce s oběma byla perfektní, velmi si cením jejich aktivního přístupu k řešení. Mohu bez obav doporučit.

Ing. Jiří Melzer
jednatel

Spolupráce se Tomášem je bezvadná, vždy se rychle spojíme a domluvíme, co je třeba. Tomáš ví, co dělá a sám navrhuje řešení či alternativy, takže se člověk při spolupráci s ním i leccos naučí a to je velmi cenné.

Filip Tomáš
nakladatel

Tomáš je opravdu ochotný a velice rychle chápe zadání práce. Komunikuje prakticky nepřetržitě a kdykoli se objeví potíže, ochotně a neprodleně tyto potíže řeší. Na základě několikaleté spolupráce jej mohu jen doporučit.

Michal Josef Tóth
výživový poradce a majitel e-shopu

Spolupráce s Tomášem byla v každém ohledu profesionální. Oceňuji nejen po všech stránkách skvěle nakódovaný web, který zcela odpovídal grafickým podkladům, ale také přehledný způsob komunikace, dodržení termínů i ceny. Tomáše osobně vřele doporučuji.

Mgr. Martina Šviráková
grafická designérka

S panem Matonohou spolupracuji a mám další projekty do budoucna, které zadám ke zpracování rozhodně jemu. Oceňuji jeho spolehlivost, je to člověk, který drží slovo a odvádí kvalitní práci. Jedná vždy profesionálně, dokáže poradit a přijít i s návrhy různých variant řešení. Opravdový profesionál v oboru.

Libor Svoboda

Perfektní spolupráce na urgentní žádost. Vše zpracováno do nejmenšího detailu v rekordním čase. Vážím si toho, děkuji za vstřícnost a vřele doporučuji.

Linda Audyová
Ilustrátorka

Perfektní a rychlá spolupráce bez problémů. Dodržen časový harmonogram i rozpočet. Doporučuji :)

Tamara Ždiňáková

S Tomášem jsme pracovali na webech Shopsys.cz a Shopsys.com, vždy s naprostou spokojeností. Nakódované stránky, které připravili naši kodéři, nasazoval Tomáš rychle a spolehlivě. Jde vidět, že má s problematikou hodně zkušeností. S klidným svědomím mohu doporučit dále.

Matěj Kapošváry