Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Pravidelné bezpečností aktualizace WordPressu

Bezpečnostní aktualizace patří k nedílným součástem většiny systémů, WordPress nevyjímaje. Důležité upgrady, prostřednictvím nichž své webové stránky zabezpečíte a postaráte se o jejich plnohodnotnou funkčnost. Pakliže si v této oblasti nevíte rady, nabízím vám komplexní služby tohoto charakteru.

Přenechte mi bezpečnost vašeho webu a věnujte se svým podnikatelským aktivitám a jiným činnostem. Vyvarujte se jakýmkoliv problémům při aktualizaci svépomocí. Čas a peníze patří ke klíčovým faktorům současné doby, proto investujte do těchto potřebných služeb.

WordPress - útoky hackerů

Ochrana před útoky robotů a hackerů

Jeden z největších přínosů pravidelných bezpečnostních aktualizací WordPressu. Zaktualizuji vám starou verzi redakčního systému včetně jednotlivých pluginů. Ochráním váš web před útoky nejrůznějších hackerů a robotů, jichž je na internetu přehršel. Zabráním nebezpečným průnikům na váš web.

Nové funkcionality

S pravidelnými aktualizacemi WordPressu přichází i řada dalších vylepšení, než pouze těch bezpečnostních. Aktuální verze odkrývají nové a zajímavé funkcionality, které se mohou stát přínosem pro váš web. Zdokonalení konkrétních částí redakčního systému, ovládání nebo celková stabilita.

Kompletní aktualizace Wordpressu

Všechny aktualizace provádím jako celek. Zajistím vám aktuální verzi WordPressu stejně jako nainstalovaných pluginů. Ty je třeba obnovovat kvůli bezproblémové kompatibilitě webu s danými částmi redakčního systému.

Důsledné zálohování

V rámci mnou nabízených bezpečnostních aktualizací vám předkládám také důležité zálohování databáze, včetně souborů instalace WordPressu. Díky tomu máte záruku, že v případě jakékoliv nekompatibility nové verze či nepředvídatelných obtíží nepřijdete o svá data. Během krátkého okamžiku obnovím předchozí verzi a web může fungovat samovolně dál.

Opomíjení záloh ze strany zákazníků vede k výrazným problémům, jejichž opravy stojí mnohdy daleko více nežli pravidelná roční aktualizace. S tím souvisí i dlouhodobá nedostupnost vašeho webu.

WordPress logo

Bonus – prvopočáteční zabezpečení WordPressu

Na počátku naší spolupráce vám před kompletními aktualizacemi WordPress zabezpečím, a to prostřednictvím speciálního pluginu. Ochrana, kterou vám poskytnu jako přidruženou službu zcela bezplatně. Výchozí stav, od něhož je třeba se odrazit.

Povinnosti zákazníka

Vaší jedinou starostí v rámci oboustranné spolupráce bude předání administrátorských přístupů do WordPressu a na FTP. Následně provedu analýzu vašeho webu, na jejímž základě stanovím cenu. Bezpečnostní aktualizace provádím v pravidelném intervalu dvou měsíců (6 aktualizací ročně).

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě a učiňte tak první krok pro zabezpečení vašeho webu

Tomáš Matonoha
Mgr. Tomáš Matonoha
+420 737 103 399
info@matosoft.cz
matoni555