Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Servis a správa webu

Chcete se plně věnovat svému podnikání a servis a správu vašeho prezentačního webu přenechat na někoho jiného? Pomůžu vám jak s technickou částí (aktualizace, opravy, čištění, bezpečnost), tak obsahovou (texty na míru od profesionálů a grafické služby).

Technické služby

Pomohu vám s výběrem vhodné domény, která koresponduje s vaším oborem, hostingem, popřípadě přesunutí vašeho stávajícího webu na jinou webovou adresu. Zajistím kompletní technickou podporu vašeho webu, abyste se věnovali tomu, čemu rozumíte a chod webu přenechali mně.

Copywriting a plnění obsahu

Aktualizace a plnění obsahu webu

Budu svědomitě aktualizovat váš web (co se týče technické stránky i obsahové), aby byl vždy aktuální, plně funkční a bez chyb. Zajistím copywriting na míru (profesionální texty) i pravidelné přidávání tematických příspěvků pro podporu vašeho projektu. Už žádné „nejnovější novinky“ z roku 2006 – mějte web stále aktuální a plný nových informací.

Aktualizace WordPressu a pluginů

Aktualizace WordPressu a pluginů

Redakční systém WordPress, na kterém stavím téměř všechny projekty, je potřeba pravidelně aktualizovat na nové verze. Díky aktualizacím je zajištěna větší bezpečnost a mnohdy i nové funkce redakčního systému.

Důležitá je také pravidelná záloha kompletního webu (databáze a zbylých dat), abychom předešli ztrátě celého webu v případě havárie. I doplňkové funkce v podobě pluginů je důležité aktualizovat – to vše pro vás zajistím já.

WordPress - útoky hackerů

Ochrana proti virům a útokům hackerů

Na internetu se může stát mnoho havárií, které mohou výrazně negativně ovlivnit chod vašich stránek. Zajistím, aby váš webový projekt byl vždy funkční, bez virové nákazy a odolnější proti útokům hackerů. Zvýším jejich bezpečnost.

Rychlá pomoc v případě neočekávaných událostí

V případě neočekávaných událostí vám budu vždy nápomocen k nápravě – opravení technických problémů, aktualizace nefunkčních částí a nahrání záloh do poškozeného webu. Pomohu vám ve všech chvílích, kdy si nebudete vědět rady se svým webem.

Kontaktní formulář

(max. velikost 10 MB)

Tomáš Matonoha
Mgr. Tomáš Matonoha
+420 737 103 399
info@matosoft.cz
matoni555