Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Tomášova práce není dobrá. Je totiž excelentní. Najít kvalitního tvůrce webu není lehký úkol. Spousta lidí se spálí, protože s programátory může být horší komunikace nebo neplní termíny, pořádně neotestují svoji práci nebo se neúměrně navýší rozpočet. Zadal jsem Tomášovi kompletní tvorbu webu včetně grafiky a vše proběhlo dle domluvy. Web měl svá specifika, se kterými se Tomáš dobře popasoval, aniž by se musel posunout termín dokončení. Hned po hotové práci jsem byl tak nadšený, že jsem chtěl ihned zadat další zakázku – to je asi největší důkaz spokojenosti.

Jan Linhart
ředitel společnosti

Společnost Mgr. Matonohy jsme si našli na webu, kde jsme si podrobně pročetli všechny referenční dopisy na jeho práci. Vzhledem k tomu, že nás reference zaujaly, sjednali jsme si následně schůzku s pro nás zcela neznámým člověkem. Do jednání jsme vstupovali po dvou špatných zkušenostech s předešlými webmastery a rozhodně jsme se nechtěli opět spálit. Tomáš pro nás připravil dotazník, aby zjistil co vlastně od nového webu očekáváme, což se nám zpočátku jevilo jako obtěžující. Dnes ale vím, že se jednalo o profesionální jednání, neboť Tomáš z nás dostal všechny potřebné informace, které zanalyzoval a posléze využil při stavbě webu. Byť Tomáš sídlí v Olomouci, nebyl pro něj problém přijet na jednání na místo do Prahy. Všechny dohodnuté termíny respektuje a podklady pro přípravu webu dovede slušnou formou ze zadavatele „vydolovat“ ku prospěchu finálního webu. Však se podívejte a zhodnoťte sami, www.papilioprague.com. Nám se web líbí a jsme spokojeni. Společnost Matosoft můžeme jen doporučit, potřetí jsme se již nespálili.

Ivana Hájková
Salon Papilio Prague, jednatelka

Zpracování návrhu a tvorba webových stránek proběhla naprosto bez problémů. Z počátku jsem si nedokázal představit, jak vše proběhne za využití pouze elektronické komunikace s Mgr. Tomášem Matonohou, ale spolupráce probíhala naprosto hladce. Oceňuji profesionální přístup k celkovému řešení. Na základě zpětné vazby Mgr. Tomáš Matonoha přesně odhadl mou představu finálního produktu. Pokud v budoucnu budu potřebovat služby v oblasti tvorby webových stránek, Mgr. Tomáš Matonoha bude první koho oslovím. Tímto děkuji jemu i dalším členům jeho týmu za perfektní práci.

Ing. David Müller
ředitel, jednatel JMŠ Domeček, s.r.o.

Spolupráce s Tomášem Matonohou byla vynikající! Oceňuji rychlost při tvorbě webu a taky splnění mých představ a požadavků. Jako laikovi se mi s WordPressem pracuje dobře. Stránky se moc povedly a všichni je chválí! Určitě doporučuji! (a doplňkové služby slečny Basalové jsou super! :-) )

Klára Baldrmanová

S panom Matonohom sme spolupracovali na tvorbe webovej stranky, ktora mala byt jednoducha a pritom mala zaujat a odlisit sa od ostatnych. Navyse vdaka redakcnemu systemu WordPress mame moznost stranku jednoducho upravovat. Uloha bola do bodky splnena a s vysledkom sme nadmieru spokojni. Komunikacia bola na profesionalnej urovni a mozeme spolupracu len doporucit.

Ondrej Mišura

Vzhledem k tomu, že naše společnost je mladá a realizovali jsme první dočasné webovské stránky poněkud narychlo, byla pomoc Mgr. Tomáše Matonohy na místě. Tomáš je na jednání vždy perfektně připraven a navede správným směrem i zákazníka, který není v oblasti tvorby webovských stránek nijak erudován. Služby Mgr. Matonohy jsou profesionální, termíny jsou pro něj závazné, ve spolupráci na finálních webovských stránkách budeme s panem magistrem jistě dále pokračovat.

Bohumil Kopunec
jednatel COREFLOW s.r.o.

Naše Základní umělecká škola J. Kvapila Brno požádala na doporučení firmu MATOSOFT a samotného pana Matonohu o převedení starých webových stránek školy do nového systému WordPress a zavedení redakčního systému s jeho následným proškolením, který by plně odpovídal představám a požadavkům v naší instituci. S precizní a profesionální prací pana Matonohy jsme velice spokojeni a můžeme jej samozřejmě doporučit i dalším případným zájemcům.

ZUŠ J. Kvapila, Brno

Měl jsem přesnou představu o tom, jak má web vypadat. Pan Matonoha to hned napoprvé převedl ve výborný výsledek.

Libor Odehnal

Komunikace s Tomášem byla rychlá a věcná. Líbilo se mi, jak se mnou všechno průběžně konzultoval, takže jsem nedostal žádného zajíce v pytli, ale podílel jsem se na samotné tvorbě. Vždy když bylo třeba cokoliv upravit, tak to nebyl žádný problém, a to v rychlém čase. S prací jsem naprosto spokojen. A budu-li potřebovat nějaký další web v rychlém čase a za dobrou cenu, vím kam se obrátím. Web je přesně podle mých představ.

Petr Havránek

Spolupráce s Tomášem Matonohou na projektu Kvalitář (www.kvalitar.cz) byla celkově perfektní, zejména co se týče komunikace, profesionálního přístupu a dodržení termínu.

Pavel Kříž