Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Děkuji firmě pana Matonohy za podporu a odbornou pomoc při tvorbě mých webových stránek. Jsem ráda, že po spoustě pokusů a omylů, které mám za sebou, ke mně intuitivně přišla jeho nabídka na spolupráci. Byla seriózní, pohodová a plná invencí. Mohu doporučit.

Iveta Strnadová

Tomáš přišel jako na zavolanou. Ráda se podívám do kódu, ale také vím, že jsem na něj v drtivé většině krátká. Tomáš nám pomohl a pomáhá s webem https://www.ladyvirtual.cz/. Pracovně jsme se sešli nejen u našeho malého webu, ale i u dalších klientů. Tomáš komunikuje rychle, aktivně hledá řešení, navrhuje. Doporučuju!

Michaela Vránová Matanelli
SEO konzultantka a linkbuilderka

Se společností Matosoft jsme pracovali již na druhém webu a druhé webové aplikaci – srovnávači pojištění domácnosti a nemovitosti pojisteni.prodomacnosti.cz. Opět se jednalo o skvělou spolupráci. Přestože především vývoj aplikace byl poměrně složitý vzhledem k napojení se na několik webových služeb různých pojišťoven, firma Matosoft vše brilantně zvládla a vývoj hladce dokončila. Především oceňuji rychlost a přístup při řešení problémů. Ve spolupráci budeme pokračovat.

Michaela Kynclová
CEO ve společnosti Specialisté na odpovědnost, specializované srovnávače pojištění

Matosoft s. r. o. v čele s Tomášem Matonohou jsme si vybrali na základě již odvedené práce na jiných webech. Zaujalo nás zejména grafické zpracování – bylo nám blízké. S výsledkem jsme spokojeni a vůbec nejvíce jsem si užil spolupráci s grafikem Jiřím Geratem. Snesl opravdu dost… Z hlediska managementu bych rád vyzdvihl velice střízlivý reálný odhad časové náročnosti zakázky (je na tom znát praxe – klient si prostě často myslí, že má ve všem jasno a my nebyli výjimkou).

Miroslav Vachek
Spolek bubakov.net

Přístup pan Matonohy je naprosto profesionální. S obdivuhodnou trpělivostí budoval náš nový web, bez nejmenšího prodlení reagoval na všechny připomínky, které dokázal vždy vyřešit k naší spokojenosti. Díky němu máme nové stránky přesně podle našich představ.

Vojmír Křupka
vedoucí ateliéru Multimédia SŠDAM v Prostějově

Pan Matonoha je skutečný profesionál. Webové stránky výborně naprogramoval tak, jak jsme se domluvili, dodržel vždy termíny a navíc je s ním příjemná komunikace. Určitě mám zájem o další spolupráci a pana Matonohu mohu jen doporučit.

Klára Voborníková, MgA.
obaly a značky & dárkové obaly & grafický design

S panem Matonohou jsme spolupracovali na přípravě nového webu naší společnosti. Od počátku byla kooperace s ním velmi korektní a profesionální. Nad rámec naší spolupráce nám poskytl řadu cenných rad. Děkuji a doporučuji.

Oldřich Švéda

Se společností Matosoft s.r.o. jsme spolupracovali na tvorbě webových stránek pro platformu WordPress. V rámci této spolupráce jsme velmi ocenili schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se našim požadavkům. Pan Matonoha navrhl uživatelsky příjemný web, který je přehledný pro naše zákazníky a zároveň jednoduchý na údržbu pro nás. Rovněž mu patří velké díky za pomoc se správou domén a hostingů, jejichž vhodná konsolidace nám pomohla ušetřit poměrně velkou část nákladů. Celkově výslednou práci hodnotíme pozitivně a je samozřejmostí, že v případě potřeby se na tým Matosoftu znovu obrátíme.

Ing. Aleš Vítek

Pan Tomáš Matonoha pro naši školu vytvořil nový moderní web na základě našich požadavků. Při tvorbě měl víceméně volnou ruku, ale při návrhu grafiky a následně při kódování webu s námi všechny kroky konzultoval. Oceňuji jeho profesionalitu a rychlost reakce na naše další požadavky, které vyplynuly až při nasazení webu do ostrého provozu. Za sebe jsem s výsledkem velmi spokojen. A necelý týden po zahájení školního roku mohu konstatovat pozitivní ohlasy ze strany svých kolegů i našich žáků na grafiku, funkčnost a rychlost webu.

Jaroslav Vlček
zástupce ředitele

Služby a trpělivost pana Matonohy mohu doporučit. Vše zpracoval v požadované kvalitě a termínu.

Ladislav Sekanina