Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

S panem Matonohou spolupracuji a mám další projekty do budoucna, které zadám ke zpracování rozhodně jemu. Oceňuji jeho spolehlivost, je to člověk, který drží slovo a odvádí kvalitní práci. Jedná vždy profesionálně, dokáže poradit a přijít i s návrhy různých variant řešení. Opravdový profesionál v oboru.

Libor Svoboda

Perfektní spolupráce na urgentní žádost. Vše zpracováno do nejmenšího detailu v rekordním čase. Vážím si toho, děkuji za vstřícnost a vřele doporučuji.

Linda Audyová
Ilustrátorka

Perfektní a rychlá spolupráce bez problémů. Dodržen časový harmonogram i rozpočet. Doporučuji :)

Tamara Ždiňáková

S Tomášem jsme pracovali na webech Shopsys.cz a Shopsys.com, vždy s naprostou spokojeností. Nakódované stránky, které připravili naši kodéři, nasazoval Tomáš rychle a spolehlivě. Jde vidět, že má s problematikou hodně zkušeností. S klidným svědomím mohu doporučit dále.

Matěj Kapošváry

Spolupráce s firmou Matosoft byla bez nadsázky excelentní. Profesionální přístup se znalostí věci , rychlost a zejména pružnost a trpělivost při změnách zadání. Vytvořili graficky i technicky perfektní web, nad to poradili s obsahem a funkcemi. Krom webu zajistili i realizaci návrhu firemního loga a grafických návrhů pro naše tiskoviny (vizitky ad.). Můžeme jen doporučit!

Mgr. Ivan Maštálka, LL.M., MBA

Naše první spolupráce, a přestože nám realizace trvala docela dlouho, ze strany pana Matonohy bylo vše v pořádku. Trpělivě vysvětlil co bylo potřeba, v průběhu realizace dokázal reagovat na podněty ke změnám a naopak se nebál zatáhnout za záchranou brzdu, když jsme se řítili vstříc problémům :) Pokud budeme realizovat další web, nebudeme hledat jinde.

MVDr. Vít Hrachovec
obchodní manažer

Rád bych poděkoval Tomáši Matonohovi za skvěle odvedenou práci na webu Wine Wellness Hotelu Amande. Dodržel zadání, byl trpělivý a vstřícný při odlaďování šablon a sám proaktivně navrhoval alternativní řešení. Do obsluhy redakčního systému klienta důkladně zaškolil. Můžu ho jen doporučit.

Lukáš Průdek
grafik

Děkuji panu Matonohovi za spolupráci při tvorbě našeho webu. Potřebovala jsem nastavit online objednací systém pro klienty našich masáží tak, aby pro ně objednání bylo co nejsnadnější. Zároveň bylo třeba zachovat některé funkce předchozích webových stránek. Nějakou dobu jsme hledali kompromis mezi mými požadavky a možnostmi webu a nakonec se podařilo vytvořit stránky tak, že jak graficky tak funkčně naplňují můj záměr. Oceňuji ochotu pana Matonohy v rámci poskytnutí rad při obsluze WordPressu a dotažení všech detailů webu podle mých představ.

Tereza Hanyášová
masérka

Spolupráce s panem Matonohou byla bezchybná. Komunikoval i mimo běžnou pracovní dobu, což velmi oceňuji a především, výsledek přesně splňoval mé představy. Rád služby pana Matonohy doporučím a sám jich do budoucna opět využiji.

Martin Březina
realitní makléř

Se spoluprací s panem Matonohu jsem byl spokojen. Oceňuji navržení technického řešení webu, komunikaci i grafické ztvárnění. Pozitivní je rychlá reakce v případě potíží či nejasností. Web funguje technicky bezchybně a jsem s ním spokojen. Považuji spolupráci s panem Matonohou za pozitivní zkušenost a mohu jeho firmu doporučit.

Mirek Brát