Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Internetový obchod (e-shop)

Držte krok s dobou a prodávejte své zboží na internetu. Máte díky tomu větší šanci, že produkty dostanete ke své cílové skupině a zaujmete ji. Nezdá se to, ale český e-commerce trh v mnohém dohnal zahraniční.

Čeští zákazníci jsou poměrně nároční na:

  • kvalitu e-shopů,
  • informace o produktech,
  • pohodlnost nákupu,
  • rychlé doručení.
Eshop - editace produktu

Nenechte je čekat – mějte perfektní e-shop!

Připravím pro vás profesionální elektronický obchod, který stačí naplnit vaším zbožím, začnete ho propagovat a můžete hned prodávat a expedovat objednávky. Nebudete brzděni technickým řešením. Budete se věnovat svému byznysu - aktualizace a vylepšení technické části e-shopu necháte na mně.

Vše v jednom rozhraní

Z jediného místa sledujte nové objednávky, přidávejte a editujte své produkty, vytvářejte nové podstránky a doplňujte nové informace pro zákazníky. Ničím neztrácíte svůj drahocenný čas a máte dostatek času se věnovat samotnému obchodu.

Responzivní web

Responzivní design v základu

Zapomeňte na nepřehledný e-shop, který se nesprávně zobrazí na tabletu či mobilním telefonu. Responzivní design zajistí, že na všech zařízeních bude e-shop plně čitelný, funkční a hlavně konverzní. Umožněte svým návštěvníkům pohodlně nakoupit ve vašem obchodu díky přizpůsobitelnému designu.

Internetový marketing

Internetový marketing v balíčku

Spuštěním e-shopu jen začínáte – najděte svou cílovou skupinu, vhodně ji oslovte a začněte prodávat. Po domluvě zajistím pro váš e-shop internetový marketing či tvorbu unikátního obsahu, abyste mohli růst ve svých číslech (návštěvnost, prodeje, obraty, ...). Základem je kvalitní obsah stránek – vlastní texty na míru, fotografie a další důležité prvky.

Z marketingu vám mohu domluvit specialisty v oboru reklamy typu PPC (Pay per click – platíte za prokazatelný proklik návštěvníka na váš e-shop), promo na sociálních sítích (především Facebook) a další dle potřeby.

Funkce e-shopu Ceník