Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

WordPress

Pro webové stránky na míru využívám léty prověřený redakční systém WordPress, který na celém světě využívá více jak 70 000 000 stránek. A není se čemu divit - WordPress je jednoduchý a intuitivní pro tvůrce obsahu i rychlý pro jejich čtenáře.

Co je WordPress

WordPress logo

WordPress je open-source redakční systém, který bezplatně vyvíjí celosvětová komunita vývojářů už od roku 2003. Původně šlo o jednoduchý nástroj pro distribuci obsahu – nejčastěji v podobě osobních blogů. Aktuálně je tato platforma vhodná nejenom pro blogy, či magazíny, ale i pro profesionální webové prezentace a velké webové projekty.

WordPress - instalace pluginů

Výhody WordPressu:

  • jednoduché vkládání obsahu a jeho editace,
  • otevřený kód, který můžete upravovat,
  • možnost rozšířit funkčnost díky pluginům,
  • široká komunita, která WP neustále vyvíjí.

Co nabízím

Vytvořím vám na míru webovou stránku (minisite, prezentační web či jiné formy) na redakčním systému WordPress. WP vám odborně nastavím, abyste při užívání neměli žádné problémy.

Budete moci jednoduše upravovat obsah webu, doplňovat materiály, fotky, texty – nepotřebujete k tomu mou asistenci. V případě zájmu vás zaškolím do základních i pokročilejších funkcí WordPressu. Budu vám zajišťovat i technickou podporu.

Úpravy na míru a rozšiřitelnost pomocí pluginů

Wordpress je modulární systém, takže lze doplnit množstvím doplňujících funkcí – jazykové verze, uzavřené členské sekce, e-mailing a další. Je možné vytvořit tzv. na klíč i speciální pluginy (doplňkové funkce) do vašeho projektu.

WordPress - útoky hackerů

Bezpečnost WordPressu

Díky množství bezpečnostních doplňků zajistím, aby váš WordPress byl bezpečnější a odolával útokům zvenčí. Ty mohou ztížit vniknutí útočníků – jak lidských, tak počítačových. Zajistím i včasné aktualizace RS WordPress a také celé zálohování webu pro pozdější obnovu dat.

Responzivní web

Responzivní design

Váš web na míru se bude přizpůsobovat zobrazovacím zařízením uživatelů – bude se správně zobrazovat jak na stolních počítačích, noteboocích, tabletech i mobilních zařízeních. Responzivní design může výrazně pomoci v cílech, které má splnit váš web – oslovit cílovou skupinu, prodat služby či reálné produkty a jiné.

Kontaktní formulář

(max. velikost 10 MB)

Tomáš Matonoha
Mgr. Tomáš Matonoha
+420 737 103 399
info@matosoft.cz
matoni555