Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

Komunikace s Tomášem byla rychlá a věcná. Líbilo se mi, jak se mnou všechno průběžně konzultoval, takže jsem nedostal žádného zajíce v pytli, ale podílel jsem se na samotné tvorbě. Vždy když bylo třeba cokoliv upravit, tak to nebyl žádný problém, a to v rychlém čase. S prací jsem naprosto spokojen. A budu-li potřebovat nějaký další web v rychlém čase a za dobrou cenu, vím kam se obrátím. Web je přesně podle mých představ.

Petr Havránek

Spolupráce s Tomášem Matonohou na projektu Kvalitář (www.kvalitar.cz) byla celkově perfektní, zejména co se týče komunikace, profesionálního přístupu a dodržení termínu.

Pavel Kříž

Pan Matonoha je velký profesionál. Díky němu jsme od ostatních dodavatelů (grafik apod) obdrželi perfektní podklady. Velmi přesně odhadl cenu zakázky a také ji splnil, i když v průběhu docházelo k upřesněním. A co je hlavní, splnil i časový plán. Mohu ho jednoznačně doporučit.

Tomáš Novotný

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající. Nejenže pro něj není problém zrealizovat prakticky vše, co člověka napadne, ale dokáže také dobře poradit, čehož si velmi cením. Web funguje perfektně, vše běží od začátku tak, jak má. Žádné postupné „vychytávání much“ a řešení problémů za pochodu v době, kdy má již vše spolehlivě fungovat. Pan Matonoha je profesionál ve svém oboru, který zná opravdu dokonale. Žádný pokus-omyl nebo zkoušení, jestli to půjde. Mohu jedině doporučit a myslím si, že jeho kvality výrazně převyšují cenu.

Jan Stündl

Výborná spolupráce a skutečně kvalitně odvedená práce. Pan Matonoha se ve Wordpressu vyzná jako málokdo (spolupracoval jsem už s desítkami programátorů) a dokázal na 100% vyhovět mým požadavkům (a že jich bylo dost :)). Také oceňuji proaktivní přístup, výbornou komunikaci a splnění dohodnutých termínů. Určitě doporučuji!

Peter Chodelka
internetový podnikatel

Tomáš již pro mé klienty vypracoval několik webových prezentací, které nadále vylepšujeme. Pomáhá mi také s mou osobní prezentací. Cením si na něm hlavně profesionálního jednání, plnění termínů, výborně odvedené práce a přehledu v aktuálních trendech v rámci pluginů a funkcionalit Wordpressu. Jakožto amatér v programování někdy požaduji nesmysly nebo zastaralé funkce a Tomáš mi vždy navrhne lepší řešení. Jsem rád, že jsem v moři průměrných programátorů narazil na zlatou rybu a ani do budoucna nemám důvody hledat jiného dodavatele pro kódování a programování.

David Lörincz
specialista na Facebook marketing

Velice professionalni prace. Nase webova stranka vypada lepe nez jsme si predstavovali a to diky velke zkusenosti pana Matonohy. Chystame se vytvorit dalsi webovou stranku a budeme kontaktovat pana Matonohu. Vrele doporucuji vsem.

Lukáš Brož

Poptávka spočívala v úpravě stávající firemní webové prezentace. Požadavkem byl responzivní design, vícejazyčný web, vyčištění kódu webu, zjednodušení stylu a další menší úpravy podle doporučení. Celkově jsme s provedenými úpravami včetně dalších doporučení velmi spokojeni.

Ing. Ivo Beran, Relax Point Hynčice s.r.o.

Přístup Tomáše Matonohy je velice profesionální, spolupráce je velice vstřícná. Stránky jsou krásné přehledné, konečné dílo jedinečné... Mohu vřele doporučit.

Martina Kopečná

Spolupráce s panem Matonohou byla vynikající, výborné nápady, trpělivost, příjemná a srozumitelná komunikace. MOHU JEN DOPORUČIT...

Monika Dušková