Matosoft | Tomáš Matonoha
+420 737 103 399

Názory klientů

S prací pana Matonohy jsem velmi spokojen. Vše zpracoval ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Jeho služby mohu doporučit, sám je určitě v budoucnu ještě využiji.

Zdeněk Juříček

S Tomášem jsme byli maximálně spokojeni v celém průběhu tvorby webové prezentace a zejména pak finálního lazení, kdy věnoval velikou pozornost výslednému efektu a řešeni našich požadavků. Skvělá volba cena/výkon.

Tomáš Trtek

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě Tomáše Matonohu, protože splnil má přání do puntíku a byl opravdu trpělivý a vstřícný. Jsem spokojena s celkovou komunikací, rychlosti práce, pomocí a potřebnými názory profesionála. Splnil všechny mé požadavky, a proto bych už nevolila jinak než Matosoft.

Isabela Adamíková

Pan Tomáš Matonoha je Profesionální, spolehlivý, vstřícný, trpělivý, zkušený, čestný.

Kontaktovala jsem několik firem pro tvorbu webu. Jen pan Matonoha byl hned schopný kvalitní akce. Jeho dosavadní práce mě přesvědčily. Jsou jednoduché, jasné, přehledné. Umí se "naladit" na zákazníka a udělat web "na míru". Napřed mi vše, jako laikovi, vysvětlil. Dokázal mi říct, že je něco blbost, přežitek, že se to teď dělá jinak. Toho si velmi cením. Poradil a vysvětlil mi, co bylo potřebné pro výběr domény, šablony webu, její naplnění, přesměrování. Všechny mé změny a vylepšování oproti šabloně ochotně realizoval a udělat i to, co se zdálo nemožné. Jsem na 100% spokojená.

Svoji práci dělá srdcem a opravdově a tak mu prorokuji dlouhou a úspěšnou kariéru. :o)

ing. Jana Berková

Moji první firemní prezentaci na webu mi zrealizoval Mgr. Tomáš Matonoha. Požadavky byly náročné, ale vše zvládl k mé spokojenosti. Má dobré nápady, skvěle si poradí se záludnostmi software a svou práci odvede na jedničku. Když WEB, tak s www.MATOSOFT.cz

Naděžda Daňkova

Skvělé nápady a profesionální přístup k tvorbě webu. Mohu jen doporučit.

Jakub Gavura

Profesionální a rychlý přístup při tvorbě a servisu webových stránek. Doporučuji!

František Maňas

S Tomášem Matonohou jsem měla možnost se setkat při realizaci mého požadavku na webové stránky. Měla jsem určitou představu. Od Tomáše jsem dostala určité odborné rady k tomu, co si mám připravit. Jednalo se o texty a fotky, které chci mít na stránkách. Následovaly návrhy na uspořádání, rozložení, volba barvy pozadí, volba velikosti písma, atd. Profesionální přístup Tomáše mě zbavil obav o výsledek. Během pěti dnů byly stránky hotové a předčily všechna moje očekávání. Jsem velmi spokojená a spolupráci s Tomášem Matonohou vřele doporučuji.

Alena Basalová

Byl jsem velmi spokojen s jednáním pana Tomáše Matonohy, spolupráce a komunikace byla stoprocentní. Náš e-shop funguje skvěle. Mohu všem vřele doporučit.

Michal Daněk